DAVETDeğerli Meslektaşlarım,

Biz, ÜREME SAĞLIĞI VE İNFERTİLİTE DERNEĞİ ya da bilinen adıyla TSRM olarak 2003 yılından itibaren üreme sağlığı ve infertilite alanındaki dernek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dernek olarak yaptığımız aktivitelerin önde geleni, 2 yılda bir yaptığımız uluslararası katılımlı ulusal kongremizdir.

Sizi,  17 - 20 Kasım 2016 tarihlerinde Antalya Maxx Royal Otel-Belek’ de düzenleyeceğimiz 7. Ulusal Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Kongresi’ ne ( TSRM 2016 ) davet ediyoruz.

Derneğimizin üye sayısı, Ocak 2016 tarihi itibariyle 1000 kişiyi geçmiştir. Biz kongrede sadece kendi üyelerimizi değil, üreme endokrinoloji ve infertilite ile ilgilenen tüm hekim dostlarımızı, yollarını çizmeye başlayan araştırma görevlisi kardeşlerimizi ve ÜYTE merkezlerinde görevli tüm çalışanları aramızda görmek istiyoruz.

Geçtiğimiz yıllardaki yaptığımız toplantı organizasyonlarının başarıları bizi daha iyilerini yapmaya zorlamaktadır. Bu sene, kongre öncesi yapacağımız kursların ve kongrenin formatında değişiklik yaptık. Bilgiye ulaşmanın çok kolaylaştığı günümüzde, bilgiyi aktarmanın en önemli yollarından birisinin tartışarak doğruya ulaşmak olduğunu bildiğimiz için, panel ve tartışmalı oturumlara daha çok yer vereceğiz. Hepimizin katkılarıyla hem bilimsel hem de sosyal başarısı yüksek bir kongre yapacağımızı düşünüyorum.

Bu kongrede size düşen görev kongreye katılmak ve bulunduğunuz bölgede TSRM` nin görevlisi gibi kongrenin duyurusunu ve katılımını sağlamak, bize düşen görev ise sizi ağırlamaktır.

Sizi ağırlamak bize onur verecektir.

2016 Kasım ortalarında, yaz mevsimini Antalya` da birlikte kapatalım.

TSRM Başkanı
Prof. Dr. Gürkan UNCU

E-Mail : 
Copyright @ 2016 TSRM