KONGREYE DAVET  

 

<i>ÜREME SAĞLIĞI ve İNFERTİLİTE DERNEĞİ</i> KONGRE BİLİMSEL PROGRAMI</a></i> KAYIT ve KONAKLAMA 4. Ulusal Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite Kongresi 7-10 EKİM Sungate Port Royal Resort ANTALYA </i>

Sayın Meslektaşlarım,

TSRM 2010 kongresi  07-10 Ekim tarihlerinde Antalya Sungate Port Royal Resort’ta yapılacaktır. Kongrenin son derece zengin bilimsel ve sosyal programı ve değişik katılımcı formatı ile üreme tıbbı ile ilgilenen siz sayın meslektaşlarımızın ilgisini çekeceğinden eminim. 

TSRM’nin 2010 yılında düzenleyeceği kongrenin sizden gelen geri bildirimler sonucunda formatında değişiklikler yapılarak daha ilgi çekici olması ve genç meslektaşlarımıza daha fazla şans tanıması için değişiklikler yapılmıştır. 

Üreme tıbbı, infertilite ve IVF alanlarında çok sayıda tartışmalı konu vardır. Bu konular ile ilgili tek bir doğrudan bahsetmek imkansızdır.  Bu nedenle kongrede çok sayıda tartışma seansı planlanmıştır.Tartışmaları, konu hakkında deneyimli  ve iki taraftan da bakacak olan (yandaş ve karşıt seansları) konuşmacılar yapacak ayrıca salondan gelen sorular için yeterli zaman ayrılacaktır.

Her ana seans içine kongre jürisinin seçeceği bir tane sözlü sunu eklenecektir. Sözlü sunumların ana seanslar ile paralel olmamasına dikkat edilecek ve bu şekilde sözlü sunumlara katılım özendirilecektir.   

2010 kongresinin bir günü Polikistik Over Sendromuna ayrılmıştır. Prof. Dr. Hakan Yaralı tarafından organize edilen bu kongre içindeki sempozyuma konusunda otör çok sayıda uzman katılacaktır.

Kongremizde ayrıca, Üreme Sağlığı ve İnfertilite Hemşireliği Derneği programı da yer almaktadır. 

Hepinizi kongremize bekliyoruz. Farkı TSRM ile yaşayın.

Saygılarımla

Dr. Bülent Urman

TSRM Yönetim Kurulu Başkanı