16 Ağu 2018, Perşembe
TSRM 2018 Embriyoloji Anketi

Ankete sadece ÜYT Laboratuvar sertifikasına sahip olan klinisyenler, laboratuvar sorumlusu ve çalışanlarından katılım rica ediyoruz. İstatistik sonuçlarının değerlendirmesi merkez-şahıs bildirilmeden yapılacaktır ve 3. bir şahıs yada kurumla paylaşılmayacaktır.

Değerli Meslektaşımız,

TSRM Yönetim Kurulu adına, 8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Otel'de gerçekleştireceğimiz TSRM 2018 Ulusal Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi'nde Embriyoloji ve Androloji alanında sizlerin aktif katılımı ile yapılması planlanan bir tartışma paneli ile ilgili ÜYT Laboratuvar sertifikasına sahip olan klinisyenler, laboratuvar sorumlusu ve çalışanlarının cevaplayabileceği anketi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Gerçekleştirilmesi planlanan panelin amacı sizlerin embriyoloji, androloji ve kriyoprezervasyon laboratuvarlarında tartışmalı konulardaki yaklaşımlarınızı bu anket çerçevinde değerlendirmek ve laboratuvar perspektifinde cevap aradığımız soruları bir arada tartışmak, güncel literatür bilgisi ile birlikte sorularımıza cevap oluşturmaktır. Bu kapsamda hazırlanan ankete aşağıdan başlayabilirsiniz.

Katkılarınız doğrultusunda tartışma paneli şekillendirilecektir. TSRM Yönetim Kurulu adına katılımınızı rica eder, ilginize ve desteğinize şimdiden teşekkür ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla 

TSRM Yönetim Kurulu