TSRM 2018 Embriyoloji Anketi

ANKETİ DOLDURAN MESLEKTAŞLARIMIZ ARASINDAN 2-3 HAZİRAN TSRM İZMİR SEMPOZYUMUNUN 3. OTURUMUNDA YAPILACAK ÇEKİLİŞ SONUCUNDA BİR KİŞİNİN TSRM 2018 ULUSAL ÜREME SAĞLIĞI VE İNFERTİLİTE KONGRESİ KAYIT ÜCRETİ DERNEĞİMİZ TARAFINDAN  KARŞILANACAKTIR.

Ankete katılabilecek kişiler!

  • ÜYT Laboratuvar sertifikasına sahip olan klinisyenler, laboratuvar sorumlusu ve çalışanları

Değerli Meslektaşımız,

TSRM Yönetim Kurulu adına, 8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştireceğimiz TSRM 2018 Ulusal Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi’nde Embriyoloji ve Androloji alanında sizlerin aktif katılımı ile yapılması planlanan bir tartışma paneli ile ilgili ÜYT Laboratuvar sertifikasına sahip olan klinisyenler, laboratuvar sorumlusu ve çalışanlarının cevaplayabileceği anketi sizinle paylaşmak istiyoruz.

Gerçekleştirilmesi planlanan panelin amacı sizlerin embriyoloji, androloji ve kriyoprezervasyon laboratuvarlarında tartışmalı konulardaki yaklaşımlarınızı bu anket çerçevinde değerlendirmek ve laboratuvar perspektifinde cevap aradığımız soruları bir arada tartışmak, güncel literatür bilgisi ile birlikte sorularımıza cevap oluşturmaktır. Bu kapsamda hazırlanan ankete aşağıdan başlayabilirsiniz.

Katkılarınızz doğrultusunda tartışma paneli şekillendirilecektir. TSRM Yönetim Kurulu adına katılımızı rica eder, ilginize ve desteğinize şimdiden teşekkür ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla 

TSRM Yönetim Kurulu